Leerkrachten

Leerkrachten 2020 - 2021

Kleuteronderwijs

Peuterklas A: Marijke Ooghe

Kinderverzorgster: Hilde Stiers (maandag + vrijdag) en Tamara Rijckbosch (dinsdag + woensdag + donderdag)

1ste kleuterklas A: Els De Neef (vestigingsverantwoordelijke)

1ste kleuterklas B: Peggy Reygaerts

2de kleuterklas A: Ingeborg De Nutte (4/5) + Evi Noels (1/5)

2de kleuterklas B: Karin Meulenijser (4/5) + Evi Noels (1/5)

3de kleuterklas A: Elke Gijselinck (vestigingsverantwoordelijke)

3de kleuterklas B: Evelien Meganck (4/5) + Romy Collaert (Kristien De Saedeleer) (1/5)

Lager onderwijs

1ste leerjaar A: Caroline Eeman (1/2) + Charlotte De Boe (1/2)

1ste leerjaar B: Anja François

2de leerjaar A: Christine Vanderperre (4/5) + Kevin Buyl (1/5)

2de leerjaar B: Nancy Marchand (vestigingsverantwoordelijke)

3de leerjaar A: Lital Wuyts (4/5) + Kristel Leurs (1/5)

3de leerjaar B: Cindy Vlamings (4/5) + Kristel Leurs (1/5)

4de leerjaar A: Cathérine Plétincx

4de leerjaar B: Leen Van Valckenborgh (4/5) + Martine Herremans (1/5)

5de leerjaar A: Ann Duyms (2/3) + Veronique Van Belle (1/3) (vestigingsverantwoordelijke)

5de leerjaar B: Nele Vandersmissen ((4/5) + Ann Duyms (1/5)

6de leerjaar: Christel Letouche (4/5) (klas 6a) + Veronique Vanopdenbosch (4/5) (klas 6b) + Timothy Daubie (10/24)


ZORG-coördinatoren

Ann Marquebreuck (4/5) (kleuters + 1ste leerjaar)

Emilie Verschuere (4/5) (2de tot en met 6de leerjaar)


Interne begeleiding ZORG en SES

Ellen Vrancx (4/5) (1ste + 2de kleuterklas)

Ingeborg De Nutte (1/24) (2kkb)

Karin Meulenijser (1/24) (2kka)

Romy Collaert (12/24) (3de kleuterklas)

Maurine Ricour (9/24) (1ste leerjaar)

Laetitia De Greve (3/24) (2de leerjaar)

Kevin Buyl (2/24) (2de leerjaar)

Kristel Leurs (3/24) (3de leerjaar)

Martine Herremans (7/24) (4de leerjaar)

Veronique Van Belle (3/24) (5de leerjaar)

Christel Letouche (1/24) (6de leerjaar)

Mathias Goossens (9/24)

Kathleen Haentjes (4/24)


Katholieke Godsdienst:

  • Kristien Roelandt (12/24) (1a/1b/2a/3a/5a/6a/6b)

  • Veronique Van Belle (10/24) (2b / 3b / 4a / 4b / 5b)


Zedenleer:

  • Marijke Felix (16/24)


Protestantse godsdienst:

  • Elke Clotman (4/24)


Islamitische godsdienst:

  • Gülsen Ak (8/24) (1b/4a/5b/6b)


Lichamelijke opvoeding:

  • Evi Noels (8/24) (1ste + 2de kleuterklas)

  • Romy Collaert (4/24) (3de kleuterklas)

  • Kevin Buyl (20/24) (PK + 1ste tot en met 5de leerjaar + extra LO 6de leerjaar)

  • Timothy Daubie (10/24) (zwemmen + LO 6de leerjaar)

ICT-coördinator:

  • Davy Boussauw (8/36)