Leerkrachten

Leerkrachten 2020 - 2021

Kleuteronderwijs

Peuterklas A: Marijke Ooghe

Kinderverzorgster: Hilde Stiers (maandag + vrijdag) en Tamara Rijckbosch (dinsdag + woensdag + donderdag)

1ste kleuterklas A: Els De Neef (vestigingsverantwoordelijke)

1ste kleuterklas B: Peggy Reygaerts

2de kleuterklas A: Ingeborg De Nutte (4/5) + Ellen Vrancx (1/5)

2de kleuterklas B: Karin Meulenijser (4/5) + Ellen Vrancx (1/5)

3de kleuterklas A: Elke Gijselinck (vestigingsverantwoordelijke)

3de kleuterklas B: Evelien Meganck (4/5) + Kristien De Saedeleer (1/5)

Lager onderwijs

1ste leerjaar A: Caroline Eeman (1/2) + Charlotte De Boe (1/2)

1ste leerjaar B: Anja François

2de leerjaar A: Christine Vanderperre (4/5) + Kevin Buyl (1/5)

2de leerjaar B: Nancy Marchand (vestigingsverantwoordelijke)

3de leerjaar A: Lital Wuyts (4/5) + Kristel Leurs (1/5)

3de leerjaar B: Cindy Vlamings (4/5) + Kristel Leurs (1/5)

4de leerjaar A: Cathérine Plétincx

4de leerjaar B: Leen Van Valckenborgh (4/5) + Martine Herremans (1/5)

5de leerjaar A: Ann Duyms (2/3) + Veronique Van Belle (1/3) (vestigingsverantwoordelijke)

5de leerjaar B: Nele Vandersmissen ((4/5) + Ann Duyms (1/5)

6de leerjaar: Christel Letouche (4/5) (klas 6a) + Veronique Vanopdenbosch (4/5) (klas 6b) + Timothy Daubie (10/24)


ZORG-coördinatoren

Ann Marquebreuck (4/5) (kleuters + 1ste leerjaar)

Emilie Verschuere (4/5) (2de tot en met 6de leerjaar)


Interne begeleiding ZORG en SES

Inge De Nutte (1/24) (2kkb)

Karin Meulenijser (1/24) (2kka)

Evi Noels (8/24 1KK & 12/24 2KK)

Juf Lien (6/24 3KK)

Kristien De Saedeleer (4/24 3KK)


Charlotte De Boe (12/24 1ste + 2de lj)

Kevin Buyl (4/24) (2de leerjaar)

Kristel Leurs (3/24) (3de leerjaar)

Inja Deckx (12/24 2de + 3de + 6de lj)

Martine Herremans (7/24) (4de leerjaar)

Veronique Van Belle (5/24) (5de leerjaar)

Christel Letouche (1/24) (6de leerjaar)



Katholieke Godsdienst:

  • Kristien Roelandt (12/24)

  • Veronique Van Belle (10/24)


Zedenleer:

  • Marijke Felix (16/24)


Protestantse godsdienst:

  • Dierik Potvlieghe


Islamitische godsdienst:

  • Gülsen Ak (8/24)

Lichamelijke opvoeding:

  • Lien Van Cauwenberge

  • Kevin Buyl (20/24) (1ste tot en met 5de leerjaar + extra LO 6de leerjaar)

  • Timothy Daubie (10/24) (zwemmen + LO 6de leerjaar)

ICT-coördinator:

  • Davy Boussauw (8/36)